İlginç Saç Modelleri ve Yapılışları

Sponsor Bağlantı

Saçlar etkili kullanılırsa bir kadının en güzel aksesuarı olabilirler. İster gündelilk hayat rutininiz için olsun isterse de özel günleriniz için olsun birbirinden farklı saç modellerini kuaföre gitmeden yapmanız mümkün. İnternetteki moda ve güzellik sırlarını paylaşan yetenekli kadınlar değme kuaförlere taş çıkartacak ilginç saç modelleri ve yapılışları paylaşıyor. Kimi zaman da profesyonel saç uzmanları ve kuaförler gerçekten faydalı olabilecek ipuçları ile sizi kuaför masrafından kurtararak harika saç kesimleri yapmanıza imkan sağlıyor. Biz de sizler için güzel ve kolay saç modelleri ile yapılışları derlemesi hazırladık. Birbirinden ilginç bu saç modelleri ile siz de fark yaratın, tarzınızı konuşturun. 😉

İlginç Saç Modelleri ve Yapılışları

atkuyruğu

İlginç Saç Modelleri ve Yapılışları

Okul saç modelleri arayanlar için gayet uygulanabilir ve hoş bir saç modeli. Gündelik kullanım için de tercih edebileceğiniz gibi modeli biraz geliştirerek özel günlerinizde de kullanabilirsiniz.

Fiyonk Topuz Yapımı

Fiyonk Topuz Yapımı

Fiyonk ya da kudela topuz diyebileceğimiz bu saç modeli gerçekten çok sevimli ve yapılışı da bir o kadar kolay. Görseldeki adımları uygulayarak siz de hemen deneyebilirsiniz. Saç uzunluğunuz bu modeli uygulamadaki en büyük kriter. Yeterli uzunluğa sahip bir saça sahip değilseniz yapılışı esnasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tek başına uygularken biraz zorlanabilirsiniz ancak bi arkadaşınızdan rica ederseniz çok kısa sürede bu harika saç modeline sahip olabilirsiniz.

Balıksırtı Topuz Yapımı

Balıksırtı Topuz Yapımı

Uzun saçlar için örgü topuz yapımı her zaman çok zahmetli olmuştur. Otantik bir kıyafetle harikulade bir uyum gösterebileceğine inandığımız bu model de baya zor gibi görünse de uğraştığınıza değecek bir saç modeli. Balıksırtı topuz yapımı için farklı modeller mevcut bu da onlar gibi denenebilir modeller olarak aklınızda bulunsun.

Örgü Topuz Yapılışı

Örgü Topuz Yapılışı

Farklı bir örgü topuz yapılışı daha… Sağ kulak üstü ve sol kulak üstünden iki ayrı örgünün ense üzerindeki topuza eklemlenmesiyle yapılan çok oturaklı bir saç modeli. Enseyi ve şakakları açıkta bırakması nedeniyle yaz aylarındaki sıcak havalarda rahat etmek isteyen uzun saçlı kadınlar için tavsiye edebileceğimiz bir model.

Farklı saç kesimleri için daha önce paylaştığımız konulara göz atabilirsiniz.

Fransız Şelale Örgüsü Saç Modelleri ve Yapılışları

Örgülü Topuz Saç Modelleri

2015 Küt Saç Modelleri

Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir