Harika Kamelya-Çardak Modelleri (2013)

Kamelya yani çardakşar evlerimizin yanıbaşındaki soluklanma alanları olarak yüzlerce yıldır kullanılan en eski peyzaj unsurlarından biridir. Yapımının kolay olması ve insanların sört duvar arasından çıkıp bir arada hoş vakitler geçirmesine imkan sağladığı için yüzyıllardır devam ettirilmiş mimari bir gelenektir. Modern dünya üstüste dikilen apartman daireleriyle pekçok insanı bu imkandan mahrum bıraksa da hala bahçeli evlerde oturabilen şanslı insanlar için kamelyalar vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Üstelik yapımı kolay olduğu gibi çeşitli dekorasyonlara da imkan verecek esnek bir mekan unsuru olan kamelyalar için çok çeşitli modeller üretilebiliyor.
Sizler için derlediğimiz kamelya-çardak modelleri bunu doğruladığı gibi eğer imkanınız varsa bir tanesine sahip olmak için ilham da verecektir.

kamelya-cardak (1) kamelya-cardak (2) kamelya-cardak (3) kamelya-cardak (4) kamelya-cardak (5) kamelya-cardak (6) kamelya-cardak (7) kamelya-cardak (8) kamelya-cardak (9) kamelya-cardak (10) kamelya-cardak (11) kamelya-cardak (12) kamelya-cardak (13) kamelya-cardak (14) kamelya-cardak (15) kamelya-cardak (16) kamelya-cardak (17) kamelya-cardak (18) kamelya-cardak (19)

kamelya-cardak (8)

Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir