Halı Modelleri

Sponsor Bağlantı

İç mekan dekorasyonunda genellikle en sona bırakılan kısım zemindir ancak halı seçimine gerekli özen gösterilmediği takdirde mekanın bütün ahengini tek başına bozabilir. Bu nedenle halı modelleri seçilirken tamamlayıcı bir unsur olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Mekanın amacı belirlendikten sonra yapacağınız aksesuar, perde ve mobilyalara uygun, zevkli bir halı tercihi ortam ambiyansını direkt olarak şekillendirecektir. Bunun farkında olan halı üreticileri her konsepte göre halı tasarımları paylaşmaya devam ediyor. Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz sıradışı halı modelleri yukarıda bahsettiğimiz kriterlerin en hoş örneklerini oluşturuyor. Bu örnekler eşliğinde halı nasıl seçilir sorusunun cevabını da vermeye çalışacağız.

Ofis Halı Modelleri
Ofis için halı kullanımı her zaman ekstra ihtimam isteyen bir iş olmuştur. Büro mobilyaları genellikle tek tip olduğu için halı seçimlerinde düz standart modeller dışında çok seçenecek kalmıyor ancak mobilyalar çeşitlendiğin an ortaya böyle nezih dekorasyonlar çıkabiliyor.

özel tasarım halı
Cesur dekorasyonlardan hoşlananlar için özel tasarım bir halı. Neredeyse sanatsal bir çalışma olarak değerlendirilebilecek harikulade bir iş.

sıradışı halı tasarımları
Rustik konseptlerden hoşlananlar için mükemmel bir seçim.

Halı-Modelleri-07

Siyah zemin üzerine renkli şeritlerle dinamik bir görünüm yakalanmış başarılı bir halı tasarımı. Bilhassa tekdüze işler yapılan mekanlarda ortam havasını değiştirmek için birebir.

Halı-Modelleri-06
Evinizde okuma köşesi oluşturmayı planlıyorsanız böyle harikulade bir halı modeli ile rahat bir koltuk kombinasyonu gören herkesi özendirecek bir yapabilirsiniz.

sıradışı halı modelleri

Halı-Modelleri-04

Halı-Modelleri-03

damalı halı modelleri

Halı-Modelleri-01

Daha fazla halı modelleri bakmak için daha önce paylaşlığımız konulara gözatabilirsiniz.
Sıradışı Bir Halı Tasarımı – After Matisse
Modern Farklı ve Geometrik Halı Modelleri
Gözalıcı ve Sıradışı Halı Modelleri

Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir