Anasayfa / KENDİN YAP / El Yapımı Harika Perde Tasarımları

El Yapımı Harika Perde Tasarımları

Sponsor Bağlantılar

Perdeler, evlerimizin atmosferini tek başına etkileme gücüne sahip dekorasyon işinin en önemli parçalarından biridir. Bu nedenle perde seçmek ekstra bir özen ve önem gerektirir. Ancak bugün size perde seçmenin inceliklerini değil perde yapmanın güzelliklerini anlatmak istiyoruz. Örnek projelerde gördüğünüz üzere evlerinizde hâlihazırda bulunan ya da çok kolay ve ucuza satın alabileceğiniz malzemeleri perde olarak kullanabilirsiniz. Mesela; kışın boyunlarımızdan eksik etmediğimiz şallar sadece ufak bir bağlama numarası ile ya da kullanmadığımız danteller güzel bir kırkyama işleminin ardından fevkalade perdelere dönüşebiliyor.

el-yapimi-perdeler (1)
el-yapimi-perdeler (10)
el-yapimi-perdeler (2) el-yapimi-perdeler (3) el-yapimi-perdeler (4) el-yapimi-perdeler (5) el-yapimi-perdeler (6) el-yapimi-perdeler (7) el-yapimi-perdeler (8)

Yapı dekorasyon marketlerinden çok ucuza bulabileceğiniz perde mandallarıyla da harika perde bağlama şekilleri elde edebilirsiniz ancak evde bu iş kullanabileceğiniz malzemeler olduğunu aklınızda çıkarmayın.

el-yapimi-perdeler (9)

Sponsor Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>